Stylové Vinylové Podlahy

Vinylové podlahy vydrží téměř vše: vodu, teplo i

silný provoz 

Vinyl začíná porážet jak plovoucí laminátové, tak dřevěné podlahy. Od obou si totiž vzal to nejlepší: snadnou pokládku i údržbu, pružnost, odolnost i širokou škálu dekorů. 

 

Vinylová koupena: vzor dlažby
 Při vyslovení zkratky PVC neboli polyvinylchlorid se řadě z nás vybaví krytiny, jimiž prosluly byty v panelových domech: nepřitažlivé dekory, které si hrály na mramor či parkety. Měly k nim však asi tak daleko jako okresní přebor k Lize mistrů, nudné dekory kazily navíc široké sváry, jenž se objevovaly po každých 130 cm.

 

Jenže dnes lze vybírat z měkčeného PVC v rolích nebo z lamel či čtverců z tvrzeného vinylu v různých formátech. A hlavně nabídka současných dekorů vinylu kopíruje přesně módní trendy, a to včetně dnes tolik žádaného vzhledu opotřebeného nebo recyklovaného dřeva. V naší nabídce však nechybí ani "kámen", "dlažba" či "korek".

 Vinyl je materiál odolný vůči oděru i vodě, pružný, rozměrově stálý, v porovnání s laminátem pocitově teplejší, nenáročný na údržbu.

Navíc  "tichý", takže pobíhající děti neobtěžují sousedy. Zejména pokud je základem podlahy dřevěná deska opatřená na spodní straně izolační vrstvou korku,

 

 Výhody: Dobré tepelně izolační vlastnosti, je pružná. Ihned po položení se už po podlaze může chodit. Jednoduchá údržba.Vinylové podlahy jsou rozměrově stálé, ve srovnání s krytinami z masivního dřeva nesesychají, dilatační spáru několik milimetrů u stěn je však nutné dodržet. Díky dobré pružnosti a tvrdosti vinylu se nemusíte bát, když vám spadne v kuchyni na podlahu hrnec či vidlička.

 

 

Nabídka našich vinylových podlah:    Vinylové podlahy 

 

 

Vyberte si podlahu dle
druhu místnosti